ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12861195
nr 1286 1195
barockstil, 1800-tal. Höjd: 92 cm, slitage, skador, bemålad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:02:32
900 kr